';

Image module

Apie mus

Siekdami maksimaliai padėti Klientui, bendradarbiaujame su buhalterinės apskaitos, audito, verslo konsultavimo įmonėmis, bankroto administratoriais, advokatų kontoromis Latvijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, kitose užsienio šalyse.

Susisiekite

  • info@emlaw.lt
  • +370 686 17700
  • +370 5 212 37 66
  • www.emlaw.lt

© 2019. Advokatų profesinė bendrija Matuizaitė ir partneriai – emlaw

Apie mus

Pradinis / Apie mus

Mūsų Vertybės

  • Profesionalumas ir atsakingumas: teikdami teisines paslaugas, sutelkiame visą dėmesį, žinias ir patirtį, įsigiliname į kiekvieno Kliento problemas ir siūlome individualius, pažangiausius jų sprendimo būdus.
  • Klientų lūkesčių tenkinimas: siekiame ne tik patenkinti, bet ir pranokti klientų lūkesčius, visada užtikriname klientų tapatybės ir jiems priklausančios informacijos konfidencialumą.
  • Nuolatinis tobulėjimas: vienas svarbiausių mūsų prioritetų – aukšta kvalifikacija. Analizuojame savo ir kitų patirtį, nuolat ieškome naujų požiūrių ir sprendimų, plečiame profesinį ir asmeninį akiratį.
Mūsų Vizija

Teikti tik aukščiausios kokybės teisines paslaugas profesionaliai ir operatyviai įgyvendinant Klientų pavedimus, kad prireikus Klientas visada grįžtų pas mus.

Mūsų Misija

Būti nuolatiniais, patikimais ir profesionaliais Klientų partneriais.

Advokatų profesinės bendrijos „Matuizaitė ir partneriai“ steigėja advokatė dr. Eglė Matuizaitė advokato praktiką pradėjo 2001 m. advokatų A. Matuizos ir E. Matuizaitės kontoroje. 2008 m., plėsdama kontoros veiklą, ji įsteigė advokatų kontorą „Matuizaitė ir partneriai“, kuri teikia teisines paslaugas Lietuvos ir užsienio verslo bei privatiems Klientams. 2016 m. advokatų kontoros teises ir pareigas perėmė advokatų profesinė bendrija “Matuizaitė ir partneriai”.

Siekdami maksimaliai padėti Klientui, bendradarbiaujame su buhalterinės apskaitos, audito, verslo konsultavimo įmonėmis, bankroto administratoriais, advokatų kontoromis Latvijoje, Baltarusijoje, Kazachstane, kitose užsienio šalyse. Esame oficialus valstybinių ir privačių duomenų bazių naudotojas, teisės aktų nustatyta tvarka turintis teisę gauti operatyvią ir nuolat atnaujinamą informaciją iš nekilnojamojo turto, juridinių asmenų, hipotekos, turto arešto, transporto ir kitų registrų, duomenų bazių.

Savo veikloje įsipareigojame tinkamai ir laiku vykdyti klientų pavedimus, laikydamiesi tiek aukščiausių profesinės veiklos, tiek advokato etikos standartų. Esame įsitikinę, kad tik tokiu būdu galime pasiekti geriausių veiklos rezultatų, įgyti klientų pasitikėjimą ir užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą.

Advokatė dr. Eglė Matuizaitė

Image module

2000 m. Vilniaus Universitete, Teisės fakultete Eglė Matuizaitė įgijo teisininko kvalifikaciją ir tapo advokato padėjėja, 2001 m. – advokate, dirbo advokatų A. Matuizos ir E. Matuizaitės kontoroje. 2007 m. Vilniaus Universitete, Teisės fakultete Eglė Matuizaitė apgynė socialinių mokslų srities teisės mokslo krypties darbą „Advokatūros atsiradimas ir raida Lietuvoje“, jai suteiktas mokslų daktaro laipsnis. 2008 m. Eglė Matuizaitė įsteigė advokatų kontorą „Matuizaitė ir partneriai“, 2016 m. – advokatų profesinę bendriją “Matuizaitė ir partneriai”.

Pagrindinės Eglės Matuizaitės praktikos sritys – sutarčių teisė, įmonių teisė, draudimo teisė, pervežimų teisė, statybų ir nekilnojamojo turto teisė, atstovavimas ikiteisminiuose ginčuose ir teisme.

Eglei Matuizaitei yra suteiktas teismo mediatoriaus statusas, ji įtraukta į teisminės, neteisminės ir privalomosios mediacijos mediatorių sąrašą bei Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitrų ir mediatorių sąrašą. Eglė Matuizaitė yra Lietuvos advokatūros Advokatų profesinės veiklos ateities komiteto narė.

Eglė Matuizaitė Vilniaus Kolegijoje dėstė teisę ir draudimo teisę, skaitė pranešimus Lietuvos advokatų, LJAA ir Advokatų Tarybos konferencijose, vedė mokymus įmonėms temomis „Bendrieji statybos rangos sutarčių sudarymo ir vykdymo principai“, „Atstovavimo juridiniams asmenims problemos“, „Bendrieji sutarčių sudarymo ir vykdymo principai“, “Sutarčių rengimo pagrindai”, „Teisiniai kreditoriaus interesų gynimo būdai“, “Skolų administravimas ir išieškojimas Lietuvoje ir užsienyje”.